Obchod

Společnost Aluhut a.s vyrábí a obchoduje se slitinami hliníku. V této oblasti poskytuje spolu se sesterskou společností Anbremetall a.s. svým zákazníkům kompletní servis nejen ve výrobě hliníkových slitin, ale i při výkupu a zpracování odpadů z neželezných kovů. Právě spojením služeb těchto dvou společností umožňujeme komplexní řešení nejen dodávek požadovaných slitin, ale i zpětného odběru odpadů z neželezných kovů. Tyto služby poskytujeme komplexně a to včetně logistické podpory. Prioritou společnosti Aluhut a.s je dlouhodobá spolupráce se zákazníkem a to obchodní i technologická, která vede k maximální spokojennosti zákazníka.

SORTIMENT
Slévárenské slitiny jsou vyráběny z odpadů hliníku a legur ( Si,Cu,Mg,Ti..). V malém množství se používá i hliník technické čistoty. Příklady použití jednotlivých druhů slitin jsou stručně popsány v ČSN, ale především jsou dány požadavky konstruktérů a nemalou roli ve výběru slitiny hrají zvyklosti jednotlivých sléváren spolu s jejich technickým vybavením. Normované obsahy legujících prvků a obsahy doprovodných prvků jsou dány příslušnými normami. Samozřejmostí je výroba slitin, které mají jiné složení než dle norem.

EN AB-46000
EN AB AlSi9Cu3(Fe)
EN AB-47100
EN AB AlSi12Cu1(Fe)
EN AB-44300
EN AB AlSi12(Fe)
EN AB-43400
EN AB AlSi10Mg(Fe)
EN AB-43200
EN AB AlSi10Mg(Cu)
EN
1676
  Si Fe Cu Mn Mg Cr Ni Zn Pb Sn Ti Ostatní
jednotlivě
Ostatní
celkem
min                          
max                          


OBCHODNÍ PODMÍNKY A CENY
Ceny, dodací a platební podmínky pro jednotlivé druhy slitin hliníku se stanovují na základě aktuálního vývoje na světových trzích v závislosti na množství, povaze a chemickém složení slitin s tím, že informační servis a poradenství v oblasti prodeje slitin hliníku zajišťuje zkušený tým našich obchodníků. K jedné z hlavních priorit naší akciové společnosti patří kromě spokojenosti zákazníka v oblasti cenové a kvalitativní také poskytování poradenství a komlexních služeb.

REFERENCE
Naše společnost dodává své výrobky do významných firem nejen v ČR, ale také v EU a to především do automobilového průmyslu. S tím je spojen velký důraz, který je na kvalitu našich výrobků kladen.