Kariéra

Do stabilní společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TAVIČ NEŽELEZNÝCH KOVŮ

Do našeho výrobního úseku hledáme kolegu pro obsluhu rotační pece.

Náplň práce:

  • Výroba slitin neželezných kovů
  • Obsluha technologických jednotek v hutním procesu
  • Úklid pracoviště
  • Obsluha čelního nakladače a VZV
  • Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Minimálně učňovský obor, nebo střední škola
  • Zkušenosti se stavebními stroji a VZV velmi vítány
  • Zdravotní způsobilost
  • Důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • 13. mzdu, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Zajímavé a stabilní mzdové ohodnocení
  • Práce ve směnném provozu
  • Zaučení a pomoc při adaptaci v novém zaměstnání je pro nás samozřejmostí
  • Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 + závodní stravování
  • V případě zájmu další vzděláván/í ve Vašem oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní obuv a oblečení + příspěvek na údržbu svěřeného oblečení
  • Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu více než 25 let
  • Různorodou práci ve stálém kolektivu

V případě zájmu o uvedenou pozici mě kontaktujte zasláním životopisu na email: l.belande@anbremetall.cz, nebo volejte na telefonní číslo: +420 724 235 377.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti pošlete životopis na email:
l.belande@aluhut.cz nebo volejte: 318 533 109, nebo 724 235 377
Těšíme se na Vás

POMOCNÍK TAVIČE, TAVIČ, DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Co vás čeká:

  • Obsluha technologických jednotek v hutním procesu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vyučení ideálně v technickém oboru
  • Zkušenosti s hutním provozem výhodou nikoliv podmínkou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, svědomitost a aktivní přístup k práci

Co vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda od 30 500,- Kč
  • Finanční odměna v podobě 13. platu, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Pravidelný růst mzdy
  • Pololetní prémie
  • Stravenkový paušál za odpracovanou směnu
  • Stravování v areálu společnosti
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • Pravidelný výplatní termín a stabilní zaměstnání v české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • Příplatek za odpracování všech naplánovaných směn v měsíci
  • Zákonem stanovené příplatky (např. za noční směny …)
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Aluhut a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.